Tymczasowe Drogi Modułowe

Apie mus –

Kas mes esame

Atsižvelgdami į savo klientų poreikius ir lūkesčius, užtikriname racionalius, individualius poreikius atitinkančius bei, svarbiausia, ekonomiškai pagrįstus lauke įgyvendinamų projektų pagrindo sprendimus. Nuolat tobulėjame ir investuojame į darbuotojus bei įrangą, todėl galime pasiūlyti kompleksišką tiek didelių ir netipinių, tiek mažesnių, bet problematiškų projektų išpildymą. Didelį dėmesį skiriame ne tik darbo saugumui ir paslaugų kokybei, bet ir mūsų klientų individualių lūkesčių patenkinimui.

Mūsų patirtis

Vietoje to, kad save liaupsintume, maloniai kviečiame bendradarbiauti – tereikia paskambinti. Nuolat dalyvaujame didžiausiuose energetikos ir infrastruktūros projektuose Lenkijoje ir Europoje, lankomės įvairiuose renginiuose, įgyvendiname tiek didelius projektus, kurių efektyvumas džiugina klientus, tiek mažus, bet problematiškus užsakymus. Visada stengiamės būti kiek įmanoma lankstesni ir reaguoti kuo skubiau – neretai projektus įvykdome vos per kelias valandas nuo pradinio užsakymo. Savo veiklą vykdome Lietuvoje, Lenkijoje, Vokietijoje, Belgijoje ir Čekijoje.

Kur vykdome veiklą

Įmonės būstinė yra Lukuvo mieste, nuostabiame Liublino regione, taip pat mus sutikti galite ir kituose Lenkijos, Vokietijos bei Čekijos regionuose. Pagrindinis medžiagų sandėlis įsikūręs Liublino vaivadijoje, kiti kelio plokščių sandėliai įkurti Lodzės, Opolės, o netrukus – ir Kujavų-Pamario vaivadijoje. Naudojamės tiek nuosavu, tiek užsakomuoju transportu. Stengiamės visada užtikrinti siūlomo sprendimo ekonominį pagrįstumą bei naudos perspektyvas.